FAQ

Často kladené otázky

FAQ

 

Co je Campus#4?

Campus#4 je volnočasové sdružení, které ma za cíl svým členům poskytnout prostor a nástroje pro kreativní a vědecké činností vzdělání a osobní růst.
Experimentální koncept - meetpoint a centrum tvorby a vědy pro moderní a dynamické lidi 21.století.
Chceš si neustále rozšiřovat svůj obzor, a zkoušet nové věci?
Jsi kreativní a nebaví tě jen tak sedět a prozevlovat život?
Máš nápady, ale chybí ti výbava a zázemí?
Cítíš potřebu zdokonalovat sám sebe a posouvat své hranice znalostí?
Rád experimentuješ s technologiemi a zkoušíš novinky naší doby?
Pak jsi naše krevní skupina a patříš mezi nás! :-)

Kde se nachází?

Campus#4 se nachází v centru Prahy, ale pšt, přesná adrese je zatím tajná ;-)

Jak se dostanu do Campus#4?

Adresa Campusu zatím není veřejně dostupná informace. Chápejte, nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu. Také chceme výbavu Campusu chránit před negativními lidmi. Navíc trocha tajuplnosti měla vždycky svůj určitý půvab ;-)

Je pouze pro členy, nebo i pro širokou veřejnost?

Většina událostí, které se konají na půdě Campus#4 jsou z kapacitních a organizačních důvodů pouze pro členy Campus#4. Výjimku tvoří události konané na veřejných místech, či události pořádané jinými subjekty pro veřejnost, na které organizujeme tzv. výpravy, většinou pod hlavičkou C#4FreeLife nebo C#4CoolTour. Na tyto eventy může přijít kdokoliv, jelikož jsou většinou pořadateli určené pro veřejnost, případně s nutností zakoupení vstupenky.
Využívání laboratorní výbavy je z bezpečnostních důvodů možné výhradně po řádném proškolení a pod odborným dohledem Campus#4.

Co vše nabízí Campus#4 za aktivity?

Produkční a postprodukční studio, zvukové studio, chemická laboratoř, elektronická laboratoř, Arduino a Rasperry Pi test laboratoř, 3D tiskárna, Smart Circuit Textile studio, press studio, herní a zábavní zázemí (steam pc, herní konzole, kinect, VR, AR, dance floor), kuchyňké studio, vědecká a vzdělávací knihovna, smart home inovation,  a mnohé další.
Prijďte se seznámit s Effenghall, naší inteligentní domácností řízené antropomorfní umělou inteligencí (AI), která zajišťuje plnohodnotné zabezpečení a komfort v Campus#4 domácnosti.

Jak mohu Campus#4 kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím webového formuláře, nebo emailem, na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Přihlášení